ترانسفورماتور اترنت LAN S16503G برای بسته SMD 10/100BASE-TX
جزئیات محصول
محل منبع: گوانگدونگ، چین
نام تجاری: LINK-PP
گواهی: UL,RoHS,Reach,ISO
شماره مدل: S16503G
شرایط پرداخت و حمل و نقل
مقدار حداقل تعداد سفارش: 400/2000/10k/25k
جزئیات بسته بندی: T&R
زمان تحویل: سهام
شرایط پرداخت: TT ، NET30/60/90 روز
قابلیت ارائه: 3 کیلوگرم در ماه
بهترین قیمت را دریافت کنید
برجسته کردن:
S16503G
ترانسفورماتور ایزولاسیون مغناطیسی SMD
ترانسفورماتور اترنت 10/100BASE-TX
مشخصات:
قسمت شماره:
LP2019ANL
رابط:
قدرت 10/100Mbps
خانواده:
ترانسفورماتور مخابراتی
پین ها:
16 پین
نمونه ها:
رایگان در دسترس است
Archivi Disponibili:
PDF/3D/ISG/Stp/Step/Datasheet
مشخصات:
قسمت شماره:
LP2019ANL
رابط:
قدرت 10/100Mbps
خانواده:
ترانسفورماتور مخابراتی
پین ها:
16 پین
نمونه ها:
رایگان در دسترس است
Archivi Disponibili:
PDF/3D/ISG/Stp/Step/Datasheet
مشخصات اصلی الکتریکی (معمولی @ 25 °C)
پارامتر مشخصات
نوع محصول مگنت LAN اترنت / ترانسفورماتور انزوا
استانداردهای Ethernet پشتیبانی شده IEEE 802.3 10/100BASE-TX
نسبت چرخش (Tx / Rx) 1CT: 1CT ± 5٪
محرک مدار باز (OCL) ≥ 350 μH @ 100 kHz، 0.1 V، 8 mA DC bias
مقاومت نشت ≤ 0.5 μH @ 100 kHz، 0.1 V
مقاومت DC (DCR) ≤ 1.4 Ω
از دست دادن ورودی ≤ -1.1 dB @ 1 ‰ 100 MHz
بازده از دست دادن ≥ -18 دی بلیک (130 مگاهرتز) ≥ -12 دی بلیک (3080 مگاهرتز)
صداي متقابل ≥ -30 dB @ 1 ‰ 100 MHz
رد حالت مشترک (CMR) ≥ -30 dB @ 1 ‰ 100 MHz
ولتاژ عایق بندی (Hi-Pot) 1500 VAC، 60 s، 1 mA
محدوده دمای عملیاتی 0 °C تا +70 °C
محدوده دمای ذخیره سازی -20 °C تا +125 °C